به گزارش نرمی به نقل از هالیوود ریپورتر، جدیدترین فیلمتارانتینو به نشانی اولین فیلم وی راهی چین می شود و احتمالا این اکران رقم بیع بین المللی فیلم را اوج خواهد برد.

فیلمی که با بازی لئوناردو دی کاپریو وبرد پیت مصنوع شده ۲۵ اکتبر (۳ آبان) در گره به نمایش در می آید.

این فیلم که تاکنون فروشی ۳۴۴.۶ میلیون دلاری را در سطح جهان ثبت کرده شاید با عرضه در چروک به سرحد ۴۰۰ میلیون دلار نزدیک شود.

در ریشه حال اجبار جنوبی که به نشانی چهارمین میدان مبصر فیلم شناخته می شود نیز از پنجشنبه ۲۶ سپتامبر (۴ مهربانی) میزبان این فیلم خواهد وجود.

عزب فیلم تارانتینو که توانست بوسیله مرز اکران در گره برسد وسترن جانگوی از بند رها شده» در سال ۲۰۱۳ بود که دستور نمایش گرفت ولی دقایقی پیش از اکران درون شب افتتاحیه دستور داده شده تا جلوی اکران آن محزون شود. هیچ توضیح رسمی نیز برای این تغییر ناگهانی داده نشد. بعدها منابع نزدیک به سرگذشت گفتند یکی از مقامات حزب کمونیست به خاطر تندی موجود در فیلم این دستور را داده است. این فیلم با جرح و تعدیل های بیش یک ماه پس ازآن روی پرده رفت اما تا آن زمان نسخه های غیرقانونی به صورت گسترده در دسترس همه فراغت پژمان حیات و نسخه تفتیش نشده آن بوسیله رخساره فراخ دیده شد. به همین دلیل نسخه تعدیل شده مخاطبی تو سینماها نیافت و به سرعت از اکران برداشته شد.

در فیلم روزی روزگاری در هالیوود» خبری از خشونت فیلم های پیشین تارانتینو نیست و خواست می رود با تعدیل پیدا نشود. البته این فیلم با توجه به این که نوستالژی هالیوود قدیم را تصویر می کند، مقدور است بخاطر چینی ها ملموس نباشد.

روزی روزگاری در هالیوود» پس از تعطیلات روز ملی چروک که از غره اکتبر شروع می شود و امسال هفتادمین سال تاسیس جمهوری خلق کردن چروک را برتر می دارد، راهی سینماها خواهد شد. دیگر  فیلم های رادیکال سال هم پس از این تعطیلات دیپلماتیک راهی سینماها می شوند. جمینی من» آنگ لی با ورزش ویل اسمیت هم پس از این تعطیلات و روز ۱۸ اکتبر به عنوان یک فیلم مهم هالیوودی دیگر اکران می شود.

دی کاپریو درون چروک طرفداران اضافی دارد و از او به نشانی ژیائو لی» خواه لئو کوچولو» یاد می شود. پس از موفقیت دی کاپریو داخل اسکار ۲۰۱۶ فیلم از قبر بازگشته» او فروشی ۵۸.۷ میلیون دلاری را در چروک ثبت کرد.

لینکسیس فناوری امتیاز حرکت را عاری باطراوت ابزار جانبی به روترهایش اضافه کرد

آموزش سوشال مارکتینگ و اینفلوئنسر مارکتینگ با ۳ روش از سایت ویرلن

دوشنبه ۱۵ مهر | نرخ رسمی گوناگون ارز؛ کاهش پوند و افزایش یورو

فیلم ,اکران ,چروک ,پس ,های ,کاپریو ,می شود ,پس از ,این فیلم ,به نشانی ,روزگاری در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
آموزش سئو مطالب علمی و کاربردی به روز و عالی پروکسی رایگان تلگرام ویپوز کارتخوان و پوز موبایلی و سیار Radio_Active اقلیم قلم آموزش رایگان فارسی تبعیض نژادی بلاگ شخصی حمیدرضا پویامنش چگونه مدرسه ای شاد داشته باشیم